Три динамівця з Україною (U-21) знову поступилися Німеччині. ВІДЕО

Динамо Київ 14 Жовтня, 18:14
Динамівці Дмитро Рижук та Віталій Буяльський (отримав попередження на 18-й хвилині) вийшли в стартовому складі України у другому матчі плей-офф молодіжного Євро-2015 проти Німеччини.

Динамівці Дмитро Рижук та Віталій Буяльський (отримав попередження на 18-й хвилині) вийшли в стартовому складі України у другому матчі плей-офф молодіжного Євро-2015 проти Німеччини

.

У другому таймі у гру увійшов і Владислав Калітвінцев.

Гру наші хлопці програли 2:0 (0:3 в домашньому поєдинку) і поступилися місцем у фінальній стадії турніру своїм суперникам.