Владислав Калітвінцев: «Велика честь одягати форму цієї збірної і виступати з такими партнерами, друзями по команді». ФОТО

Динамо Київ 15 Жовтня, 11:46
Півзахисник київського «Динамо» та молодіжної збірної України Владислав Калітвінцев по-філософськи прокоментував завершення своїх виступів у складі молодіжного складу національної команди.

«Життя триває!!!

Для мене була велика честь одягати форму цієї збірної і виступати з такими партнерами, друзями по команді. І я ніколи не забуду цей період в житті, цей чудовий колектив, тренерський, медичний штаб, адміністраторів. Спасибі Вам, обіймаю і буду нудьгувати за вами. Банда, до зустрічі!» -

написав Калітвінцев у підписі до фото, яке він виклав в Instagram

.