Нападаючий молодіжної збірної України Владлен Юрченко поділився своїми враженнями від протистояння з німцями, за підсумками якого наша збірна не змогла пробитися у фінальну частину чемпіонату Європи-2015.
- Суперник був дуже серйозний, який виграє все. І ми на їхньому тлі грали не гірше, ні в чому не поступалися, - наводить слова Юрченка terrikon.com