Сидорчук: «Ніс ніхто не задирає - адже ми ще нічого не виграли»

Динамо Київ 15 Жовтня, 12:32
У нинішньому відборі чемпіонату Європи за збірну України поки забиває тільки один гравець - дебютант національної команди Сергій Сидорчук.

23-річний півзахисник київського «Динамо» дебютував за збірну в матчі з Білоруссю і добив суперника після автоголу Мартиновича. У наступній грі з Македонією Сидорчук забив єдиний гол і приніс Україні перемогу.

Перед зустріччю з Македонією головний тренер нашої збірної Михайло Фоменко проводив установку протягом 40 хвилин.

«Настільки тривалих зборів перед матчем у мене давно не було, -

зазначив Сидорчук

. - Хіба що ще в Запоріжжі, коли там працював Роман Григорчук».

«Головним завданням було не програти на підборах і в боротьбі. На цьому акцентувалася особлива увага. Може, у нас не все виходило, але ми виграли. Як правильно сказав після поєдинку Артем Федецький, три очка не пахнуть. Я з ним згоден».

Сидорчук не сумнівається, що, незважаючи на останні успіхи, він, як і його партнери по «Динамо», не дозволить собі розслабитися перед грою з «Говерлою» в чемпіонаті України.

«З настроєм проблем точно не буде. А взагалі, коли такий емоційний підйом, то грати ще легше. Ніс ніхто не задирає - адже ми ще нічого не виграли», -

наводить слова Сидорчука в інтерв'ю газеті «Команда» football.ua

.