23-річний півзахисник київського «Динамо» дебютував за збірну в матчі з Білоруссю і добив суперника після автоголу Мартиновича. У наступній грі з Македонією Сидорчук забив єдиний гол і приніс Україні перемогу.
Перед зустріччю з Македонією головний тренер нашої збірної Михайло Фоменко проводив установку протягом 40 хвилин.
«Настільки тривалих зборів перед матчем у мене давно не було, - зазначив Сидорчук
«Головним завданням було не програти на підборах і в боротьбі. На цьому акцентувалася особлива увага. Може, у нас не все виходило, але ми виграли. Як правильно сказав після поєдинку Артем Федецький, три очка не пахнуть. Я з ним згоден».
Сидорчук не сумнівається, що, незважаючи на останні успіхи, він, як і його партнери по «Динамо», не дозволить собі розслабитися перед грою з «Говерлою» в чемпіонаті України.
«З настроєм проблем точно не буде. А взагалі, коли такий емоційний підйом, то грати ще легше. Ніс ніхто не задирає - адже ми ще нічого не виграли», - наводить слова Сидорчука в інтерв'ю газеті «Команда» football.ua