Колишній головний тренер збірної Білорусі Георгій Кондратьєв розповів «Еврорадио« про те, що і далі вболіватиме за збірну Білорусі.
«Пробачте, я вже інтерв'ю давати не хочу. Нового нічого сказати не можу, а просто так розмовляти не хочу. Зараз прийде якийсь «супертренер» і буде громити всіх. А я буду вболівати за збірну», - сказав Кондратьєв.