Той матч, що відбувався у Черкасах, наша молодіжна збірна програла з рахунком 0:3. Однак до матчу-відповіді в Ессені, Володя встиг відновитися і вийти у стартовому складі. Щоправда, на 71-ій хвилині карпатівця довелося змінювати через ушкодження. – каже Костевич.
«На жаль, я не зміг зіграти в першому матчі, але отримав таку нагоду в другому. Зіграв 71 хвилину, після чого мене замінили. Зі мною нічого страшного не трапилося, звичайний корч. Зараз вже все нормально, от щойно приїхав на базу в Брюховичі на реабілітацію, щоб взяти участь в підготовці команди до матчу проти «Іллічівця»
«Із німцями в другому матчі ми грали здорово. Прикро, що не могли реалізувати свої моменти, натомість на останніх хвилинах пропустили два м’ячі і програли 2:0. Я грав на звичній позиції крайнього захисника, іноді підключався, прострілював. Більше думав про оборону, аніж про атаку».
«Звичайно, ми трохи розстроєні, бо мали шанс зіграти на Чемпіонаті Європи. Проти німців була наша остання гра в такому складі. Наша молодіжна збірна закінчилася. Ми попрощалися і побажали один одному успіхів» – підсумував захисник «зелено-білих».