До того ж, незважаючи на вимушений переїзд, донеччани без підтримки не залишилися. Наприклад, на матчі ЛЧ з «Порту» і зовсім був аншлаг - 33 217 глядачів. Правда, в ЧУ на гру із запорізьким «Металургом» прийшло менше п'яти тисяч, а ось на зустріч з «Металістом - 18,5 тисяч уболівальників. Тобто відвідуваність залежить ще й від суперника гірників. До речі, у двох матчах в Києві «Шахтар» вже теж був господарем і обидва рази на стадіоні ім. Баннікова. Тоді прийшло близько тисячі вболівальників, причому переважно з переселенців. Небагато, звичайно, але і сам стадіон вміщає всього півтори тисячі. Але головне зараз все ж, що команду в столиці Галичини прийняли тепло, інформують «Вести»
Аншлаги будуть в єврокубках
«На єврокубки і далі буде збиратися повний стадіон, - впевнено сказав Роман, який з компанією друзів ходив на гру проти «Порту»
До донецьких фанів у столиці Галичини вже звикли. «У день матчу в місті завжди можна зустріти людей в атрибутиці «Шахтаря», - сказав Олег, продавець сувенірів на площі Ринок
Фанам - знижки на дорогу
Як нам сказали в клубі, незважаючи ні на що робота з уболівальниками «Шахтаря» не припинилася. Ті, хто переїхав із зони АТО звертаються в регіональні представництва фан-клубу, які є в багатьох великих містах країни, і займаються організацією поїздок на матчі. При цьому клуб компенсує фанам 50% транспортних витрат. Наприклад, на матч з «Металістом» таким чином до Львова добралися 1,5 тисячі фанів «Шахтаря», а на матч в Києві проти «Динамо» - дві тисячі. Серед них було багато біженців з Донецька.