На початку трансферного міжсезоння «Динамо» готується підсилитися лише одним гравцем і розлучитися відразу з трьома виконавцями, повідомляє prosto-sport.com.
«Ми маємо намір придбати центрального півзахисника. Обираємо з трьох кандидатур. Не можу сказати, що представники топ-чемпіонатів горять бажанням грати в Україні, але відмов поки не було. Попередні домовленості є», - зазначив Сергій Ребров