У благодійній акції, організованій для допомоги нашим пораненим бійцям і волонтерським організаціям з'явився новий унікальний лот.
Це золота медаль чемпіонату України сезону 2002/2003 - перше чемпіонство «Динамо» після смерті Валерія Васильовича Лобановського. Ця перемога в чемпіонаті стала для киян ювілейною, десятою за рахунком.
Медаль для акції, організованої «football.ua», передав президент київського «Динамо» Ігор Суркіс. За словами керівника динамівського клубу, ця медаль дуже дорога йому особисто, так як була першою, яку він виграв у якості президента Динамо.