Віктор Вацко: «Динамо» можна по-доброму позаздрити»

Динамо Київ 16 Жовтня, 20:14
Віктор Вацко про конкуренцію Дениса Гармаша та Сергія Сидорчука за місце у складі.

«Якщо говорити безпосередньо про конкуренцію Гармаш - Сидорчук, то, на мій погляд, це не що інше, як багатство вибору для тренера. Дай Боже Денису якнайшвидше відновитися після травми і вийти на свій звичний рівень.

З іншого боку, чому б не подивитися на ситуацію, коли і Гармаш, і Сидорчук одночасно виходили б на поле. Я бачу у цьому лише тактичне збагачення гри команди, оскільки обидва є яскравим прикладом центральних півзахисників, що однаково якісно грають як на оборону, так і на атаку, та здатні виконувати величезний обсяг роботи. Мені особисто в них обох, попри всім відомі футбольні якості, дуже імпонує вміння грати агресивно проти м'яча. Не імітувати вступання у відбір, коли м'яч у суперника, а діяти швидко, різко і з чудовою агресією, створюючи серйозний тиск на суперника, що володіє м'ячем. У нас в Україні таких збалансованих футболістів середньої лінії дуже небагато. Тому Динамо можна по-доброму позаздрити. Тим паче, що обидва - українці за національністю!», -

написав Вацко у своїй конференції на «М

atchday

»

.