Рибка повернувся в загальну групу

Динамо Київ 16 Жовтня, 20:21
Голкіпер «Динамо» Олександр Рибка відновився від пошкодження гомілковостопного суглоба в термін, який і передбачали клубні лікарі.

Воротар вже кілька днів тренується в загальній групі,

пише видання «Террикон

». Сам Рибка, почуває себе добре і готовий зіграти проти «Говерли».