Шість динамівців з Україною (U-20) поступилися норвежцям

Динамо Київ 17 Жовтня, 06:54
Динамівці Микита Бурда, Павло Полегенько, Ігор Харатін та Роман Яремчук вийшли в стартовому складі збірної України (U-20) у виїзному матчі International Challenge Trophy Cup проти Норвегії (U-23).

У другому таймі у гру увійшли Євген Чумак та Олексій Хобленко.

Матч наша збірна більш старшим суперникам програла з підсумковим рахунком - 2:0.