Сергій Ребров: «Нас ніхто не зрозуміє, якщо ми втратимо очки в Ужгороді»

Динамо Київ 17 Жовтня, 06:56
Головний тренер київського «Динамо» дав свій коментар, незадовго до виїзної гри 9-го туру УПЛ проти ужгородської «Говерли»:

- Головне, що всі хлопці повернулися зі збірних без травм, і вони добре знають: ніхто не зрозуміє, якщо після перемоги над «Шахтарем» ми втратимо очки в Ужгороді або десь ще. У «Говерли» досвідчений тренер, тому можна не сумніватися, що він налаштує підопічних належним чином на гру з «Динамо». Команда відрізняється організацією гри і дисципліною на футбольному полі, - цитує Реброва видання «Команда».