Три матчі дискваліфікації отримав футболіст донецького «Шахтаря» Т. Степаненко за нецензурні висловлювання на адресу асистента арбітра під час матчу 8-го туру чемпіонату України із київським «Динамо» 5 жовтня 2014 року, повідомляє офіційний сайт ФФУ