Тарас Степаненко дискваліфікований на три матчі за лайку на адресу судді в матчі з «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 17 Жовтня, 14:05
У п’ятницю, 17 жовтня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України під час чергового засідання прийняв декілька рішень.

Три матчі дискваліфікації отримав футболіст донецького «Шахтаря» Т. Степаненко за нецензурні висловлювання на адресу асистента арбітра під час матчу 8-го туру чемпіонату України із київським «Динамо» 5 жовтня 2014 року,

повідомляє офіційний сайт ФФУ

.