Андрій Гаваші: «Грозному найважче буде замінити Коваля»

Динамо Київ 18 Жовтня, 06:46
Колишній воротар ужгородських «Спартака», «Верховини» та київського «Динамо» Андрій Гаваші поділився з ua-football очікуваннями від сьогоднішнього протистояння «Говерли» та «Динамо».

Колишній воротар ужгородських «Спартака», «Верховини» та київського «Динамо» Андрій Гаваші поділився з ua-football очікуваннями від сьогоднішнього протистояння «Говерли» та «Динамо».

«Не очікую від цього матчу якихось сенсацій. Вболіваю за «Говерлу», але розумію, що в нинішньому стані вона шансів у боротьбі з цим «Динамо» немає. Ребров – молодець, команда під його керівництвом виглядає надзвичайно потужно. Грозному ж через неможливість використовувати орендованих гравців найважче буде замінити воротаря Коваля. Мені дуже подобався Сашко Надь, але його підкосили постійні травми. Бабенко теж обдарований, але він вже футболіст віковий. Від гри воротаря досягнення позитивного результату для «Говерли» залежить напряму. Тому в позитивний для господарів результат вірити можна, однак"…