«З одного боку, те, що «Шахтар» не грає в Донецьку - це погано. Рідні стіни, як кажуть. З іншого боку, мені видається, що «Шахтар» стає все більше народною командою - другою після національної збірної», - наводить слова Морозова
«Шахтар» грає то в Києві, то у Львові. Вболівальників «Шахтаря» в Україні стає більше», - резюмував експерт