1-ша ліга. «Динамо-2» перемагає ФК «Суми»

Динамо Київ 18 Жовтня, 13:18
У суботу, 18 жовтня, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського, відбувся матч 13-го туру 1-ї ліги, у якому «Динамо-2» приймало «Суми».

«Динамо-2» (Київ) - ПФК «Суми» 2:1

Голи: Гемега 32, Савченко 38 - Каськов 48

«Динамо-2»: Волинець, Чорноморець, Яремчук, Гемега, Хобленко, Цибульник, Савченко (Полярус 85), Трубочкін, Ісраїлов (Морозенко 90 + 1), Братков, Рижук

ПФК «Суми»: Важинський, Каськов (Фарід 79), Лучик, Западня, Гребенюк (Ярошенко 75), Швець, Богачев (Брикнер 86), Лебеденко, Жичиков, Кравченко, Котелюх

Попередження: Чорноморець 29, Хобленко 76, Ісраїлов 82 - Жичиков 37