У суботу, 18 жовтня, на стадіоні «Авангард», що у м. Мукачево, відбувся матч 9-го туру чемпіонату України серед молодіжних складів, у якому ужгородська «Говерла» приймала київське «Динамо».
«Говерла» - «Динамо» 2:2
Голи: Котьо 67, Реплюк 81 - Михайличенко 36, Бесєдін 58.
«Говерла»: Надь, Ряшко, Котьо, Лютенко, Ковчар, Цебро, Ількович, Реплюк, Павленко, Бако, Хоменко (Сегедій 90)
«Динамо»: Рудько, Полегенько (Тимчик 83), Харатін, Нагорний, Михайличенко, Кузик, Буяльський, Чумак, Цуріков, Аруна (Казаков 70), Бесєдін
Попередження: Хоменко 2, Ількович 26, Котьо 46 - Харатін 14, Бесєдін 26 та 76 (вилучений), Михайличенко 85
Вилучення: Бесєдін