Сергій Ребров: «Я був не проти, щоб орендовані динамівці сьогодні зіграли». ВІДЕО

Динамо Київ 18 Жовтня, 19:04
Після розгромної перемоги над ужгородською «Говерлою» (4-0) головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров дав коментар каналу Футбол 2.

- Після таких складних емоційних матчів у збірній як вдалося налаштувати ваших підопічних на таку переконливу гру?

- Це не складно, хлопці самі зараз розуміють і всі розуміють, вигравши у «Шахтаря», втратити очки з «Говерлою» - тоді перемога з «Шахтарем» булла б мало чого варта. Я вдячний хлопцям, що вони серйозно сприйняли цю гру. Я вважаю, що «Говерла» дуже серйозний суперник, не дивлячись на рахунок 4-0, повірте, було досить складно.

- Якістю гри задоволені сьогодні?

- 4-0, забили швидкий м'яч, але були помилки. При будь-якому результаті були помилки. Будемо виправляти і йти далі.

- Велозу сьогодні грав на фланзі, прокоментуйте його гру.

- Мігель Велозу і за збірну кілька матчів грав в цій позиції. Я вдячний Мігелю, що він професійно поставився до цього. Він рідко грав в цій позиції, але нам потрібен був гравець, який грає креативно, я думаю, що він зіграв гідно, і в обороні відпрацьовував і попереду.

- Можна сказати, що таким складом команда буде грати і з датчанами на наступному тижні? Це була головна репетиція?

- Ніякої репетиції, це один турнір, а це інший. Подивимося, хто буде готовий, той і буде грати.

- У «Говерли» сьогодні не грав ряд гравців, всім відомо, що через контракт. Вам цікаво було б побачити цих гравців, перевірити як вони готові сьогодні?

- Вони добре готові. Я дивлюся ігри «Говерли» в Чемпіонаті України і бачу, що наші хлопці, які тут в оренді, вони забивають і отримують практику, я радий за них. Сподіваюся далі, в чемпіонаті вони будуть прогресувати. Для цього вони прийшли в цю команду. Грали чи ні, вони сьогодні - це питання на рівні президента, контракту. Я був не проти, щоб вони грали сьогодні, але з одного боку це так, з іншого - ні. Складно це коментувати, але я був не проти, щоб вони сьогодні грали.