«Зовсім нещодавно, коли я говорив, що Ребров молодець, багато відповідали - нехай ще попрацює, там подивимося. Ось всім хочу сказати, що вже зараз всім зрозуміло, що Сергій - ТРЕНЕР. Цілком можливо, що будуть і поразки, і дуже образливі поразки, - від них ніхто не застрахований. У Лобановського супер сезони чергувалися з посередніми, але все одно, вже зараз ясно, що Сергій не відроджує, а вже відродив наше рідне «Динамо», те, яке ми любили і пам'ятали. Попереду ще багато роботи, багато всього різного. Але безсумнівно одне - «Динамо» знову стало «Динамо». Спасибі за це Сергію та Ігорю Михайловичу за Реброва», - написав Сирота на своїй сторінці у Facebook