Визначився найкращий гравець «Динамо» в грі на виїзді з «Говерлою»

Динамо Київ 19 Жовтня, 09:09
Уболівальники проголосували за найкращого гравця київського «Динамо» в виїздному матчі 9-го туру УПЛ проти ужгородської «Говерли» (4:0).

Понад 46% із них віддали свої голоси на офіційній клубній динамівській сторінці «ВКОНТАКТЕ» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічі, який забив гол і віддав гольову передачу півзахисника Сергія Сидорчука.