В’ячеслав Грозний: «Ми попросили тренера воротарів київського «Динамо» дозволити заявити Боня»

Динамо Київ 19 Жовтня, 21:01
Голкіпер Мирослав Бонь, права на якого належать київському «Динамо», потрапив до заявки ужгородської «Говерли» у матчі проти столичного клубу. Головний тренер «Говерли» пояснив, чому орендованому динамівцю зробили виняток.

Голкіпер Мирослав Бонь, права на якого належать київському «Динамо», потрапив до заявки ужгородської «Говерли» у матчі проти столичного клубу. Головний тренер «Говерли» пояснив, чому орендованому динамівецю зробили виняток.

«Ми попросили тренера воротарів київського «Динамо», щоб він дозволив Боня взяти у вісімнадцять, щоб підстрахувати. Тому що не було ще такого, щоб дитину з U-19 ставити, в якої форми немає.

Ми самі собі попривозили м'ячі. Невже не можна було вибити м'яч не на ногу Сидорчуку? Не можна було підстрахувати гравця? Ярмоленко швидкий та технічний гравець, він обіграв Хоміна, ну так підстрахуйте його», -

сказав Грозний в інтерв’ю програмі «Профутбол».