«Динамо» їхало до Ужгорода після перемоги над «Шахтарем». Напевно, якби команда не взяла три очки в «Говерли», мало б хто зрозумів. Тим більше проти «Динамо» не грали футболісти, які їм належать, але зараз виступають у «Говерлі». Команда Сергія Реброва проблем особливих в Ужгороді не мала. І не через те, що грали, чи ні орендовані. На даному етапі «Динамо» виглядає дуже переконливо, і, напевно, це найкращі зразки «Динамо», які можуть бути.
В цілому світі вже пройшла та практика, коли забороняють орендованим футболістам грати проти свого клубу. Згадайте 2004 рік, коли Морьєнтес забивав за «Монако» у ворота «Реала», хоча належав саме «Реалу». І «Реал» тоді не пройшов далі, а «Монако» грав у фіналі ЛЧ. І Куртуа, та інші футболісти. Тож це не зовсім правильно. Ну кого боятися, футболістів які вам не потрібні? Нехай вони грають, доводять», - сказав Циганик в ефірі програми «Профутбол».