«Динамо» зараз в накаті, але я б хотів відзначити ще одну річ - вони грають різноманітно. Якщо в минулих іграх всі голи приходили з флангів, то ця гра абсолютно відрізняється і всі голи прийшли після розрізаючих передач по центру. Значить готуються до кожного конкретного суперника і вивчають сильні та слабкі сторони. Це не може не радувати, враховуючи, що Ребров проводить гарну тренерську роботу. Звичайно, радує, що вони знову почали показувати динамівську гру», - поділився враженнями Калініченко в ефірі програми «Профутбол».