Сергій Кандауров: «Мені дуже подобається, як зараз грає «Динамо»

Динамо Київ 19 Жовтня, 22:12
Експерт програми «Профутбол» Сергій Кандауров проаналізував нинішній стан «Динамо», дав свою оцінку проблемі орендованих футболістів і порівняв гру Дениса Гармаша та Сергія Сидорчука.

Про гру «Динамо»

Я б відзначив київське «Динамо». Вони додають і додають. Мені дуже подобається, як вони зараз грають.

Про орендованих гравців

Практика є в нас, вона просто збереглася і по торованому йде. Зрозуміло, що її потрібно змінювати, зрозуміло, що ми будемо її засуджувати. Хлопці повинні грати.

Про Дениса Гармаша та Сергія Сидорчука

Сидорчук хороший хлопець, але не треба його зараз перехвалювати. На мій погляд, Гармаш більш технічний гравець. Сидорчук більше фізичними бере якостями, за рахунок цього він встигає в моментах, в яких не встигав Гармаш. Хоча, не хотілося б порівнювати його з Гармашем, як ніби Гармаш суперзірка.