«Вболівальники «Динамо» давно вже чекають на таку гру. Але с «Говерлою» то не те що тренування, а навіть розминка була. Взяли та винесли, все легко. Я вважаю, що команд 10-ть вони повинні так виносити. Всі на ходу. Реброва та всіх динамівців вітаю», - сказав Леоненко в ефірі програми «Великий футбол».