«Потрібно задатися питанням: «Кому потрібно, щоб «Арену Львів» залишили без міжнародних матчів? Хто хоче залишити Львів без матчів такого рівня?»
Про банер на адресу УЄФА під час матчу (UEFA – We care about Russia), який відбивав від стюардів і лідер ультрас львівських «Карпат» Тарас Павлів:
«Стюарди прийшли з проханням прибрати банер, бо будуть санкції. Їм почали погрожувати і сказали, що зірвуть матч, якщо вони лишень доторкнуться до цього плаката. Вони й залишили все так, як є.
За допомогою цих порушень, хтось хоче зробити так, щоб «Шахтар» не грав на «Арені Львів», або грав без глядачів. Все робиться цілеспрямовано». - зазначив Палкін у ефірі каналу «Футбол 1»