Микита Шевченко: Завдяки вболівальникам навіть в Києві відчули себе господарями

Футбол України 20 Жовтня, 11:59
Голкіпер «Зорі» Микита Шевченко поспілкувався з журналістами після матчу з «Металургом» (0:0), який було зіграно на стадіоні «Оболонь» в Києві.

- Ми провели хороший матч, створили багато моментів, в яких потрібно було забивати. У другому таймі десь підсіли, десь «Металург» заграв активніше. Тим не менше, вважаю, що результат закономірний. Очко на виїзді - це добре.

- Останні зустрічі з донецьким «Металургом» проходять досить важко для «Зорі»... Якось акцентувалась на цьому увага?

- Так, Юрій Вернидуб говорив, що потрібно ришити такі традиції. Торік ми не зуміли обіграти «Металург». Вчора, на жаль, виграти не змогли, але рахунок 0:0 - теж непоганий результат. Моменти були, як у них, так і у нас. Так що, рахунок справедливий.

- У разі перемоги команда виходила б на четверте місце. Наскільки манила ця перспектива?

- Ми кожен матч виходимо грати тільки на перемогу. Для того, щоб піднятися вище по турнірних сходах. Попереду ще багато ігор. І восени, і навесні. Будемо старатися піднятися якомога вище.

- Попереду щільний графік: матчі з «Олександрією», «Карпатами»...

- Чого щільний? 10-й тур перенесли, тому є час трохи відпочити і готуватися до майбутніх ігор. Ми робимо улюблену справа, тому хочеться грати якомога частіше.

- Дуже грубо грав «Металург». Наскільки це завадило «Зорі» показати увесь свій потенціал?

- Не скажу, що завадило. Футбол - жорстка гра. Нас готували до цього, ми очікували подібної гри.

- Що говорив тренер у роздягальні після матчу? Наскільки він задоволений результатом?

- Звичайно, хотілося перемогти. Але незважаючи на нічию, тренер задоволений результатом.

- Кого ця нічия задовільняє більше? «Зорю» або «Металург»?

- Подивимось у кінці сезону, тоді і порахуємо очки.

- На матчі з «Металургом», здалося, що «Зорю» підтримували значно активніше. Можна сказати, що в Києві ви почували себе господарями?

- Так, дійсно, вболівальники активніше підтримували нас. Це були луганчани, які зараз, зі зрозумілих причин, знаходяться поза домом. Вони прийшли нас підтримати. Велике їм спасибі за це.