За півгодини до початку регіонального форуму однієї з політичних партій в одному з конференц-залів НСК «Олімпійський», на територію стадіону екстрено заїхали кілька працівників міліції, кінологів та рятувальників, повідомляє unian.net
Лідерів партії і приблизно 800 прихильників політсили, які були присутні на заході, попросили терміново вийти на вулицю. За інформацією міліціонерів, стадіон був замінований.
Силовики подробиць не розголошують. Однак, як повідомляє прес-служба партії з посиланням на власні джерела в міліції, приблизно о 9 ранку 19 жовтня правоохоронці отримали анонімний дзвінок. По тривозі були підняті кілька нарядів міліції, фахівці рятувальних служб і карети швидкої допомоги.
Не знайшовши вибухівки, опівдні міліціонери покинули НСК «Олімпійський». Тепер шукають телефонних терористів.