Керманич київського «Динамо-2» Олександр Хацкевич заявив «Прессболу« про готовність очолити збірну Білорусі, яка після звільнення Георгія Кондратьєва залишилася без головного тренера.
Але при цьому Хацкевич повідомив, що не все в цьому питанні залежить від нього.
- Адже ти вже зустрічався в Києві з Сергієм Сафарьяном.
- Так, ми вже обговорили умови і термін можливого контракту. Не приховую, я дав згоду очолити збірну рідної для мене країни. Тепер слово за федерацією. Їй приймати остаточне рішення.
- А підтримкою клубного керівництва ти заручився?
- Звісно. Вже розмовляв з головним тренером «Динамо» Сергієм Ребровим. Він сказав: «Немає проблем. Це твоє рішення, і я його поважаю». Розмовляв з Ігорем Михайловичем Суркісом. Президент клубу також пообіцяв, що заперечень не буде.