Член КДК УЄФА Рудольф Ржепка припустив, що поєдинок Сербія - Албанія буде переграний на нейтральному полі.
«Рішення буде прийнято тільки в середині листопада, оскільки це складне питання, - заявив Ржепка. - 23 жовтня буде оголошена доля недограного матчу, а ось покарання будуть оголошені пізніше. Впевнений, що покарання для обох федерацій буде суворим, але не максимально жорстким».
«Швидше за все, матч буде переграний і відбудеться на нейтральному полі при порожніх трибунах. Крім того, поєдинок, ймовірно, пройде не в Албанії, а також на нейтральному полі», - цитує Рудольфа Ржепку «Интерфакс«.
Нагадаємо, зустріч збірних Сербії та Албанії пройшла 14 жовтня в Белграді, але не була дограна. В кінцівці першого тайму на полі з'явився вертоліт з прапором албанських націоналістів. Гравець сербської збірної спробував його зірвати. Це призвело до бійки між гравцями команд, до якої згодом долучилися вболівальники, що вибігли на поле.