Троє екс-динамівців покинули ФК «Зірку»

Динамо Київ 20 Жовтня, 19:05
Не найкращі результати, що демонструє ФК «Зірка» з початку виступів у новому сезоні, призвели до кардинальних кроків з боку керівництва клубу.

На сьогоднішній прес-конференції почесний президент ФК «Зірка» Максим Березкін повідомив про своє рішення про зміни на тренерському містку команди і в самій команді. Залишать колектив головний тренер Анатолій Бузнік та п’ять гравців основного складу команди: воротар Дмитро Козаченко, півзахисники Іван Рудницький та колишні динамівці Сергій Рожок, Віталій Сокуренко та захисник Вадим Родіна.