Головний тренер «Шахтаря» продовжує скаржитись ну футбольне керівництво України.
«Звичайно, хотілося, щоб тур відбувся вчасно, але це залежить не від нас. Цього року проходить анормальний чемпіонат, і ми сподіваємося, що в наступному сезоні все повернеться на свої місця. Нам треба гідно завершити цей чемпіонат і стати сильнішими. Після матчу з «БАТЕ» ми повертаємося до Києва і готуємося до чергових поєдинків.»
Нагадаємо, Десятий тур Української прем'єр-ліги буде перенесено у зв'язку з відповідним зверненням Міністерства Внутрішніх Справ України.