Роман Єременко: «Чи пам`ятаю я свій гол за «Динамо» в Лізі Чемпіонів? Звичайно»

Динамо Київ 21 Жовтня, 10:06
Півзахисник ЦСКА Роман Єременко незадовго до матчу з «Манчестер Сіті» в 3-му турі групового турніру Ліги Чемпіонів зазначив, що вже грав з цією командою. За словами хавбека, відсутність глядачів на майбутній зустрічі - серйозна втрата.

Гра відбудеться сьогодні в Хімках, початок - о 20:00 за московським часом.

- Так, це було в березні-2011, тоді я грав за київське «Динамо», - цитує Єрьоменка офіційний сайт ЦСКА. - До речі, за підсумками двораундового протистояння ми пройшли далі. Вдома виграли 2:0 і показали дуже хороший футбол. А в гостях поступалися 0:1 ще з першого тайму, але протрималися до кінця матчу.



- Значить, відомо, як перемагати «Манчестер Сіті»?



- (Посміхається) Це було давно, відтоді багато що змінилося. Але ми будемо намагатися.



- Пам'ятаєте свій перший і поки єдиний лігочемпіонскій гол у ворота «Фенербахче»?



- Як можна таке забути? Забиваючи в Лізі Чемпіонів, відчуваєш абсолютно божевільне відчуття. До того ж мені був двадцять один рік, я був зовсім молодий. Адже ми ще й виграли той матч - 1:0. Звичайно, хочу відзначитися в цьому турнірі знову.



- На жаль, зустріч в Хімках пройде без глядачів. Наскільки серйозна ця втрата?



- Дуже серйозна. Без уболівальників все якось не так. Чуєш свій голос на поле, чуєш тренера, партнерів, суперників. Немає атмосфери. На жаль, тепер вже нічого не поробиш. У такій ситуації потрібно старатися ще більше, адже фанати все одно з тобою, нехай і на відстані.