«Сандерленд» поверне гроші вболівальникам після поразки з рахунком 0:8

Світовий футбол 21 Жовтня, 16:43
Керівництво футбольного клубу «Сандерленд» прийняло рішення повернути своїм вболівальниками гроші за квитки, придбані на гостьовий матч восьмого туру англійської прем'єр-ліги проти «Саутгемптона», програний з рахунком 0:8.

Керівництво футбольного клубу «Сандерленд» прийняло рішення повернути своїм вболівальниками гроші за квитки, придбані на гостьовий матч восьмого туру англійської прем'єр-ліги проти «Саутгемптона», програний з рахунком 0:8.

Про це повідомляє Лента з посиланням на Daily Mail. При цьому клуб відмовився відшкодовувати фанатам дорожні витрати.

Вартість квитків на гостьову трибуну склала 24 фунта стерлінгів, але дорога в Саутгемптон обійшлася шанувальникам «чорних котів» суттєво дорожче. Деякі тільки на поїзд витратили 152 фунта.

Раніше воротар «Сандерленда» Віто Манноне пропонував відшкодувати 2600 уболівальникам, які проїхали слідом за командою в цілому близько 1000 кілометрів, дорожні витрати.

Матч між «Саутгемптоном» і «Сандерлендом» відбувся в суботу, 18 жовтня, і завершився з рахунком 8:0 на користь «святих», причому гості відзначилися відразу двома автоголами. Ця перемога стала для «Саутгемптона» історичною - раніше «святі» жодного разу не вигравали в прем'єр-лізі з таким рахунком. До повторення рекорду АПЛ підопічним Рональда Кумана не вистачило одного голу - найбільша перемога в історії ліги була зафіксовано 4 березня 1995 в матчі між «Манчестер Юнайтед» та «Іпсвіч Таун» (9:0).

За підсумками восьми турів «Сандерленд» має лише одну перемогу при восьми очках, займаючи 17-е місце у турнірній таблиці.