Головний редактор журналу «Футбол» на своїй конференції на MatchDay прокоментував ситуацію з форвардами у київському «Динамо».
- Артем, а ви не думаєте, що з поверненням Мбокані (якщо він взагалі повернеться), враховуючи, що «Динамо» грає в одного форварда, хтось із трійки Кравець, Теодорчик, Мбокані буде зайвим?
- Давайте переживати неприємності по мірі їх надходження. Нехай повернеться для початку! -
заявив Франков.