У середу вранці київське «Динамо» чартерним рейсом з аеропорту Бориспіль вирушило до Данії, де в четвер «біло-сині» проведуть матч 3-го туру групового турніру Ліги Європи проти місцевого «Ольборга», повідомляє dynamo.kiev.ua.
У складі динамівської делегації в Ольборг відправився 21 футболіст. Через травми участь в майбутньому поєдинку не приймуть Євген Макаренко, Євген Селін, Денис Гармаш і Дьємерсі Мбокані. Також у Києві залишився півзахисник «біло-синіх» Лукман Аруна. Всі інші футболісти основної обойми «Динамо» відправилися в Данію і готові вийти на поле.
Воротарі:
Захисники:
Півзахисники:
Нападники:
Що стосується перебування «Динамо» в Данії, то здійснивши переліт за маршрутом Київ - Ольборг, динамівська делегація відправиться в готель, а ввечері того ж дня «біло-сині» проведуть тренування на полі стадіону «Енергі Норд Арена», де і відбудеться прийдешній поєдинок . Перед початком цього заняття головний тренер киян Сергій Ребров дасть традиційну передматчеву прес-конференцію.
Нагадаємо, що матч між «Ольборгом» і «Динамо» відбудеться в найближчий четвер. Початок зустрічі - о 20:00 за київським часом.