«Звісно, я здивований, що БАТЕ дав провести «Шахтареві» ті контратаки, які вони змогли провести. Адже це найсильніша зброя «гірників». Напевно, «Шахтар» заслуговує на таку перемогу. Забили сім, могли і більше.
— «Динамо» не хоче таке з «Ольборгом» зробити?
— «Динамо» й одного вистачить…