Сергій Ребров: «Перемогти 0:7? «Динамо» й одного вистачить». ВІДЕО

Динамо Київ 22 Жовтня, 15:04
Головний тренер киян, по прильоту в Данію, прокоментував розгром «гірниками» білоруського БАТЕ.

«Звісно, я здивований, що БАТЕ дав провести «Шахтареві» ті контратаки, які вони змогли провести. Адже це найсильніша зброя «гірників». Напевно, «Шахтар» заслуговує на таку перемогу. Забили сім, могли і більше.

— «Динамо» не хоче таке з «Ольборгом» зробити?

— «Динамо» й одного вистачить…