«Відчуваю себе вже добре. Так, у поєдинку з «Говерлою» мені дісталося, але всі удари вже пройшли, так що тренуюся без обмежень і готовий завтра вийти на поле.
Що стосується майбутнього поєдинку з «Ольборгом», то, повірте, нас чекає дуже складна гра. Можливо, суперник і поступається нам по класу, але ця команда вміє нав'язувати гранично жорстку боротьбу на всіх ділянках поля, і готова в такому ключі діяти з перших до останніх хвилин гри.
Крім того, «Ольборг» вміє використовувати високий ріст деяких своїх виконавців. У всіх цих сильних сторонах «Ольборга» ми переконалися, коли переглядали матчі за участю цієї команди», -
цитує Ленса Dynamo.kiev.ua.