Джермейн Ленс: «З «Ольборгом» нас очікує дуже складна гра»

Динамо Київ 22 Жовтня, 15:49
Півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів про своє самопочуття після недавнього поєдинку з «Говерлою» (4:0) у чемпіонаті України, в якому він отримав серію болючих ударів по ногах, а також зізнався, що чекає важкої гри в завтрашньому матчі 3-го туру групового турніру Ліги Європи з данським «Ольборгом».

«Відчуваю себе вже добре. Так, у поєдинку з «Говерлою» мені дісталося, але всі удари вже пройшли, так що тренуюся без обмежень і готовий завтра вийти на поле.



Що стосується майбутнього поєдинку з «Ольборгом», то, повірте, нас чекає дуже складна гра. Можливо, суперник і поступається нам по класу, але ця команда вміє нав'язувати гранично жорстку боротьбу на всіх ділянках поля, і готова в такому ключі діяти з перших до останніх хвилин гри.



Крім того, «Ольборг» вміє використовувати високий ріст деяких своїх виконавців. У всіх цих сильних сторонах «Ольборга» ми переконалися, коли переглядали матчі за участю цієї команди», -

цитує Ленса Dynamo.kiev.ua.