Фанати «Легії» влаштували дебош на Майдані Незалежності

Футбол України 22 Жовтня, 16:32
Вболівальники польського клубу перед матчем з «Металістом» вели себе зухвало в околицях столичного Майдану.





За даними MatchDay, група фанатів «Легії», одягнена в клубні кольори, на прилеглих до Хрещатика вулицях дозволяла собі нападки на адресу звичайних киян і їх транспортні засоби. Судячи з поведінки фанатів, переважна їх частина знаходилася явно в нетверезому стані.



На Майдані ж, поляки, в якийсь момент, напали на одинокого шанувальника «Металіста», який виділявся з людської маси клубним шарфом. В результаті він позбувся фанатської шалика, благо - обійшлося без рукоприкладства.



Про реакцію представників правоохоронних органів на таку поведінку вболівальників «Легії» нічого невідомо.