Євген Коноплянка: «Будемо намагатись щось зробити без нашої «пташки»

Футбол України 22 Жовтня, 16:57
Півзахисник «Дніпра» Євген Коноплянка, в ефірі телеканалу «Футбол 1», прокоментував череду травм у дніпропетровському клубі.

- Що сталось із Зозулею? Коли ви вже зіграєте оптимальним складом?

- Я не знаю. Хотілось би вже, але це футбол. У кожного свої травми. Будемо намагатись щось зробити без нашої «пташки», без Зозульки.