«Металіст» знову програє в Лізі Європи. ВІДЕО

Футбол України 22 Жовтня, 18:04
У матчі 3 туру Ліги Європи, харківський «Металіст» поступився польській «Легії»

«Металіст» – «Легія» – 0:1

Гол: Дуда, 28

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Юссуф (Березовчук, 76), Торсільєрі, Пшеничних (Кулаков, 62), Краснопьоров (Кобін, 57), Торрес, Едмар, Болбат, Жажа, Гоменюк



Легія: Куцяк, Брож, Жежнічак, Астис, Гільєрме, Йодловец, Врдоляк, Косецький, Кухарчик, Дуда, Са (Сагановськи, 81)

Попередження:

Чако Торрес, Болбат, Пшеничних, Едмар - Дуда

Таким чином, після трьох матчів, в активі харківського клубу 0 очок.