Володимир Гоменюк: «У нас були моменти, але нам не пощастило»

Футбол України 22 Жовтня, 20:37
Нападник «Металіста» Володимир Гоменюк, після матчу з польською «Легією, розповів про те, чим здивувала польська команда та про стан здоров'я Юссуфа.

Нападник «Металіста» Володимир Гоменюк, після матчу з польською «Легією, розповів про те, чим здивувала польська команда та про стан здоров'я Юссуфа.

- Пропустили необов’язковий гол. В другому таймі вже більш активно пресингували. Були моменти, але не пощастило.

- Тренер провів якісь перестановки в перерві?

- Так. Усі пішли вперед. Втрачати вже було нічого.

- Горяїнов сьогодні взяв пенальті, після якого команда навіть забила гол, але його не зарахували. Чому не відбулось переломного моменту? У вас не вистачає фізичних сил?

- Я думаю, що переломним моментом став той, коли ми не забили пенальті. З’явилась надія на те, що зрівняємо рахунок. Тоді могло все інакше бути. Не забили і десь потухли морально. Казати про те, що ми фізично десь не готові, думаю не віро. Багато ігор, усі грають, хтось навіть без замін.

- Хав’єра сильно не вистачало?

- Він ключовий гравець. Він багато забивав голів, віддавав передач. Мотор команди.

- Гол був чистий чи все ж таки, був офсайд?

- Складно сказати. Я не бачив повтор, тому…

- Чи здивувала вас «Легія»? Може своїм класом?

- Не класом, а тим, що дуже організовані. Усі чітко виконують свої обов’язки, гарно розташовуються в обороні. Це рівень тактичної підготовки.

- А що з Юссуфом?

- Нічого не чув.

- Він з командою?

- Ні, він поїхав у лікарню.