Нападник «Металіста» Володимир Гоменюк, після матчу з польською «Легією, розповів про те, чим здивувала польська команда та про стан здоров'я Юссуфа.
- Пропустили необов’язковий гол. В другому таймі вже більш активно пресингували. Були моменти, але не пощастило.
- Тренер провів якісь перестановки в перерві?
- Так. Усі пішли вперед. Втрачати вже було нічого.
- Горяїнов сьогодні взяв пенальті, після якого команда навіть забила гол, але його не зарахували. Чому не відбулось переломного моменту? У вас не вистачає фізичних сил?
- Я думаю, що переломним моментом став той, коли ми не забили пенальті. З’явилась надія на те, що зрівняємо рахунок. Тоді могло все інакше бути. Не забили і десь потухли морально. Казати про те, що ми фізично десь не готові, думаю не віро. Багато ігор, усі грають, хтось навіть без замін.
- Хав’єра сильно не вистачало?
- Він ключовий гравець. Він багато забивав голів, віддавав передач. Мотор команди.
- Гол був чистий чи все ж таки, був офсайд?
- Складно сказати. Я не бачив повтор, тому…
- Чи здивувала вас «Легія»? Може своїм класом?
- Не класом, а тим, що дуже організовані. Усі чітко виконують свої обов’язки, гарно розташовуються в обороні. Це рівень тактичної підготовки.
- А що з Юссуфом?
- Нічого не чув.
- Він з командою?
- Ні, він поїхав у лікарню.