- Не вистачило трошки везіння. Пенальті не забили. Не знаю, що ще й казати.
- Всі кажуть, що ви не заслуговуєте аби виходити з такої групи. Звичайно, відчувається втрата ключових гравців. Але залишається ім’я, за яке потрібно битись.
- Ми б’ємось. Не можу сказати, що ми не боремось, не викладаємось. Нажаль, самовіддачі не вистачає. Ми працюємо на тренуваннях, але, на жаль, поки що не виходить.
- Що з Юссуфом? Що там сталось?
- На скільки знаю, його повезли у лікарню. Там у нього щось із зв’язками сталось. Напевно надірвав, але не хочеться, щоб це підтвердилось.
- Багато проблем в «Металісті». Відсутність конкуренції, реалізація, ситуація з Юссуфом.
- На початку сезону втратили багато футболістів, лавка запасних коротшою стає.
- Настрою немає. Як ви будете налаштовуватись на Кубок, Чемпіонат?
- Ми самі залізли у цю яму, треба самим із неї вибиратись. Будемо старатись. Треба більше працювати на тренуваннях.
- Ви щось чули про Хав’єра? Кажуть, на наступному тижні повернеться?
- Читав в інтернеті, що вже незабаром повернеться. На жаль, він випав. А це ключовий гравець.
- Вас сьогодні розчарували захисники, які дали так вільно пройти одному гравцю?
- На жаль, ми пропускаємо дуже прості голи. Не лише захисники винні, але й вся команда.
- На наступні матчі групового етапу Ліги Європи варто випускати молодих гравців аби вони мали ігрову практику?
- Це питання до тренера. Кого він поставить до складу, той і буде грати.