- «Динамо» - дуже хороший суперник, безумовно, кращий з тих, з ким нам довелося зустрічатися цієї осені. «Динамо» виграло у «Шахтаря», а ми всі бачили, як цей клуб забив сім м'ячів у ворота суперника по Лізі чемпіонів. Але ми не ставимо себе нижче суперника, адже будемо грати вдома за підтримки наших уболівальників, і я сподіваюся, що ми зможемо їх порадувати, -
наводить слова Вюрца «dynamo.kiev.ua
».