«Думаю, «Динамо» переможе. Турнірне становище киян у груповому турнірі Ліги Європи досить міцне, але не думаю, що Ребров буде, врахувавши це, експериментувати зі складом. Відсотків на 80 відіграють ті футболісти, які виходили з перших хвилин в Ужгороді. Чи вийде з перших хвилин Хачеріді? Звичайно, форму ліпше набирати в чемпіонаті України, але зі стратегічної точки зору тренер може дати Євгенові нагоду зіграти вже зараз. Стосовно нападників, то Теодорчик і Кравець рівноцінні, але оскільки Артем забиває, то змінювати його сенсу немає»,
- цитує Олександра ua-football.