«Це дуже важлива гра проти чудової команди, яка має в своєму розпорядженні дуже сильними футболістами. Ми приїхали перемагати. Вважаю, що всі команди в цій групі рівні по силам, крім київського «Динамо» - українці однозначно сильніше всіх. Вірю і сподіваюся, що сьогодні ми зможемо завоювати наші перші очки в Лізі Європи. Ми збережемо шанси на вихід з групи, якщо зуміємо перемогти. Не хочу навіть думати про можливу поразку. Думаю, ми б змогли нав'язати «Стяуа» боротьбу за друге місце. Перша позиція в групі вже зайнята київським «Динамо». Повірте, так буде і після шести матчів», - цитує Мартінша dynamo.kiev.ua з посиланням на португальські ЗМІ