Венглинський: «Головне не думати про те, що «Стяуа» розбив «Ольборг» 6:0»

Динамо Київ 23 Жовтня, 15:10
Футбольний експерт Олег Венглинський розповів, чого чекати від матчу Ліги Європи «Ольборг» - «Динамо».

Футбольний експерт Олег Венглинський розповів, чого чекати від матчу Ліги Європи «Ольборг» - «Динамо».

«Упевнений, що «Динамо» зробить все, щоб добути перемогу. Команда зараз лідер групи, провела ряд успішних матчів і явно не збирається зупинятися. Якщо не буде недооцінки «Ольборга» і динамівці зіграють у свій футбол, то у датчан буде дуже мало шансів уникнути розгромної поразки. Головне не думати про те, що «Стяуа» розбив «Ольборг» 6:0», -

цитують Венглинського «Вести»

.