1-ша ліга. «Динамо-2» зіграло у нічию з «Гірником»

Динамо Київ 23 Жовтня, 16:25
Сьогодні, 23-го жовтня, у Кривому Розі «Динамо-2» зустрічалось з дебютантом першої ліги місцевим «Гірником».

Сьогодні, 23-го жовтня, у Кривому Розі «Динамо-2» зустрічалось з дебютантом першої ліги місцевим «Гірником».

Чемпіонат України. 1-ша ліга. 14-й тур

23.10.2014. м.Кривий Ріг. Стадіон «Металург». 500 глядачів

«Гірник» - «Динамо-2» - 0:0

«Гірник»: Зарубін, Баєнко, Ходуля, Павлов, Буряк (Солдат, 46), Гвоздєвич (Бука, 69), Григорчик, Рябов, Боровський, Сітало, Перин.

«Динамо-2»: Бущан, Рижук, Чорноморець, Братков, Трубочкін (к), Гемега, Ісраїлов (Хльобас, 76), Савченко, Цибульник, Яремчук, Хобленко.

Попередження: Баєнко (39), Рябов (42) - Ісраїлов (35), Братков (39), Рижук (64).