Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков, на своїй конференції на MatchDay, прокоментував поразку «Динамо» у Данії.
«Жорстокий і корисний для Реброва урок. Біда не в першому таймі, де «Динамо» створило ніяк не менше гостей - біда в другому ... Значить, хвороба далека від вилікування, і нам залишається вірити і сподіватися, що пацієнта вилікує правильний лікар. Я - вірю. Зрештою, цей проліт особливо нічого не змінив - от якщо кияни не виграють вдома?!», -
написав Франков
.«Розумієте, зараз головна мета - матч з «Дніпром», і забути при цьому про «Ольборг» легко, хоч і неправильно. Повірте мені, Ребров зробить висновки - при його ненависті до поразки він отримав такий заряд, що...»
«Звичайно, все одно прикро, і стусанів команді не можна не надавати», -
завершив Артем.